| megumi a întrebat:

eu caut un anime ceva mai apropiat de : soul eater, clannad, nana, naruto, pe astea le-am vazut deja si mi-au placut foarte mult happy

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Buna. Sincer, nu imi dau seama din ce gen vrei anime-uri. Deoarece ai dat exemple din genuri diferite. Si anume: Naruto, Soul Eater - Adventure, Action
Clannad, Nana - Romance, Slice of Life
Dar, in fine, o sa-ti propun din ambele.

Adventure, Action:
- Bleach
- One Piece
- Fairy Tail
- Fullmetal Alchemist
- Claymore
- Sword Art Online
- Brave 10
- trilogia Dragon Ball
- Yu Yu Hakusho
- Persona 4

Romance, Slice of Life:
- Paradise Kiss
- Sakamichi no Apollon
- Itazura na Kiss
- Kimi ga Nozomu Eien
- Suzuka
- Amagami SS (2 sez)
- True Tears
- Sukitte Ii na eu
- Kareshi Kanojo no Jijou
- Kimi ni Todoke (2 sez)
- Mashiroiro Symphony

Vizionare placuta!

2 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Another,07-ghost,Bleach,Ao no exorcist, etcetera, etcetera...

| sebastiannnn a răspuns:

Inuiasha, bleach, intra pe www.animekage.com si ai in stanga lista cu toate desenele subtritrate 100% in romana, naruto nana bleach ce mai e pe acolo. funda? :X