| ANAHsneaman a întrebat:

fani naruto ce stiti despre filmul 5 naruto shippuden? cand apare stiti sigur?

3 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

In Japonia filmul a aparut pe 30 iulie 2011, dar la noi cred ca va aparea prin vara acestui an. Uite aici mai multe informatii:
http://www.animeshippuuden.com/naruto-shippuden-movie-5-blood-prison/

| 123catalino a răspuns:

Nu stiu inca dar stiu ca va aparea in acest an in Romania si in filmul 5 va muri sasuke sau naruto cred

| QueenBey a răspuns (pentru 123catalino):

Te-as ruga mai intai sa vezi macar trailerul daca nici macar povestea n-ai citit-o! Naruto nu moare si nici macar Sasuke care nu apare in acest film! laughing Multi spun ca va aparea pe 25 aprilie, altii spun pe la inceputul verii, acum trebuie sa asteptam si sa vedem!