| Elena_9796 a întrebat:

Fanii serialului The vampire diaries, in ce episod s-au sarutat Damon cu Elena? Adica Damon a fortat-o pe ea.NU sarutul dintre el si Katherine din ep 22

Din filmuletul asta la minutul 2:45

http://www.youtube.com/watch?v=WnAZXbf9f-M&feature=relat ed

si mai e si la 3

6 răspunsuri:
| veronica a răspuns:

In sez 2 ep 8 adica ultimaul pana acum.

| veronica a răspuns:

Nu a saruta-o i-a zis ca o iubeste de sarut nu mai tin minte in ce episod a fost.

| Bitsuu a răspuns:

Nu s-au sarutatstraight face.in sezonul 2 ep 8 i-a spus ca o iubeste si a pupat'o pe frunte dar nici vorba de un sarut

| alex12cristi a răspuns:

In sezonul 2 episodul 1 tongue

| alex12cristi a răspuns:

Bella bambica iti sugerez sa revezi finalul episodului 1 sezonul 2. era elena nu katherine

| Elena_9796 explică:

Pai nici sezonul 2 ep 1, ca atunci tot Katherine a fostlaughing