| CrazyLittleThink a întrebat:

Fanii,, The vampire diaries,, eu am ajuns la sezonul 3, episodul in care Stefan renunnta la partea umana. Ce se intampla apoi? Ce se intampla cu personajele? Va rog sa-mi spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| siminafive5 a răspuns:

Pff. am sa incerc sa te ajut eu, deci: Stefan renunta la partea lui umana. desi el totimpul are sentimente pentru Elena chiar daca uneori nu vrea sa recunoasca asta. In acest timp in care Stefan renunta la partea lui umana, Damon incepe sa se apropie de Elena. cand Elena devine vampir, ea o sa fie un fel de supusa a lui Damon [ o sa vezi tu cum s-a intamplat asta, nu vreau sa iti dau toate detaliile pentru ca dupa aceea filmul nu va mai avea farmec happy ] sa revenim. deci : dupa ce Elena devine vampir ea o sa fie supusa lui Damon, adica o sa fie "influentata", "controlata". de demon, o sa fie de acord cu tot ce zice el si o sa devina un fel de cuplu desi toti. inclusiv Elena si stefan stiuau ca Elena e supusa lui damon.Cat timp Elena este vampir, ea ii va fi mereu "supusa" lui damon, nimeni nu poate schimba acest lucru dar exista un leac pentru vampirism si daca Elena o sa il ia, atunci va redeveni om si evident nu ii va mai fi supusa lui damon. si ca sa iti raspund la intrebare, Stefan o perioada lunga de timp nu mai va fi "uman" dar dupa un timp va fi asa cum era inainte. Stefan, asa cum am mai zis, o iubeste si o va iubi totimpul pe Elena.A murit de nervi cand a aflat ca Elena ii este supusa lui damon. si s-a enervat si mai mult cand Elena i-a spus in fata ca nu mai are sentimente pentru el si ca il iubeste pe damon.

Sper ca te-am ajutat. Daca mai vrei sa stii ceva poti sa ma intrebi.

Sper ca ti-am zis tot ce vroiai sa stii :*

Răspuns utilizator avertizat
| siminafive5 a răspuns (pentru siminafive5):

Am uitat sa zic. da, el se va intoarce la sentimentele lui pentru Elena [ desi el le avea totimpul desi nu vroia sa recunoasca]. in urmatoarele episoade stefan o sa fie spintecatorul. dar dupa un timp o sa revina la normalwinking

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente