| marymartvd a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un film de comedie pe care sa il pot viziona alaturi de colega mea?
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Andyᵗᵐ a răspuns:

Cati ani aveti?
1. American Pie (poti incerca si 2)
2. Oameni mari si fara cap
3. Zombieland (dupa nume pare horror dar nu e...este combinat 85% comedie cu 15% horror.
4. EasyA
5. Elf
6. Knocked Up
7. Scary Movie (asta e doar comedie chiar daca suna asa.Sunt mai multe, incearca-l pe ultimul)
8. Big trouble
9. Waiting
10.Hangover

Nu le-am luat inr-o ordine dar daca ar fi sa le iau ar sta asa:

1.American Pie 2
2.Scary Movie toate
3.Hangover
4.Oameni mari si fara cap

| TrafalgarLawDăFărst a răspuns:

Singur acasa,The Dictator,Arthur,Mamma Mia!,The Hangover,The Pick of destiny, Mr. Popper's Penguins, The Animal, Johnny English, Big Momma's House, Gulliver's Travels, Knucklehead, Hotel Transylvania, That's my boy, Ace Ventura.

| Magnum27 a răspuns:

Project x ( e genial si te face sa te simti asa de bine sincer ), Ted, marea mahmureala 1, 2. Le poti vedeam pe divxonline, sper ca te-am ajutat!

| Georgiana1409 a răspuns:

Filmul scary movie 1 si 2.Este o combinatie intre comedie si foarte putina groaza.Mie mi-a placut sper sa va placa si voua