| Erika120192 a întrebat:

Bună TPU happy
Îmi puteți da niște filme de comedie foarte amuzante? Ceva ce te face să râzi cu lacrimi și de preferință fără prea multe 'prostii' (cum ar fi scene de sex sau alte 'prostii' din astea )adică filme gen...Mr. Bean thinking thinking, oricum vreau ceva foarte amuzant.
Mulțumesc kiss!

7 răspunsuri:
| AshWorld a răspuns:

Din putine care-mi vin in cap ti-as recomanda Johnny English(ambele), Mr. Bean's Holiday, Keeping Mum, Hot Fuzz, Shaun of the Dead, Mrs. Doubtfire, Nanny McPhee, Home Alone(cred ca ai vazut toate filmele deja), Jumanji, Piratii din Caraibe. Astea merg vazute si-n familie si nu contin prostiile de care zici.

| MarioOnette a răspuns:

Ace ventura madagascar, 21 Jump Street, You May Not Kiss the Bride, Aliens in the Attic recomand

| Alynn98 a răspuns:

Ace ventura

| CatEyes28 a răspuns:

Petrecerea (The Party, 1969)
Merita vazut laughing

| biscuiticulapte a răspuns:

The 10 Things I Hate About You
The Girl Next Door
Mean Girls
Not Another Teen Movie
The new guy
The Odd Life of Timothy Green
Mardi gras spring break
Boys and Girls
Mirror Mirror
Eurotrip
Boys and Girls
Bring It On
Save the last dance
The Change-U
Just Friends
Yes Man
What happens in Vegas
Bad techer
Little man
Superbad

| xxxxxzzzzz a răspuns:

очень страшное кино1; 2; 3; 4
vizionare placuta

| ciborg1 a răspuns:

Bunahappy.Hm. Stiam cateva filme de comedie dar cred ca le sti.Deci:Little Man, Aproximativ toate filmele cu Jim Carreylaughing, Nea Marin Miliardar daca nu l-ai vazut:o e superlaughing si este in romana, Due date asta e cam cu prosti dar cred ca mergetongue.Cam atat stiu thinking sper ca team ajutat.Succes in continuare la cautattongue.Pa:*