| YumiSukinanda a întrebat:

Îmi puteți spune niște filme de comedie, dar comedie bună, sa fie faină, adică sa râzi la ea taree laughing, imi plac enorm cele de comedie și acum am chef de un film, deci mă puteți ajuta? cum am mai zis, un film super bun de comedie adevarată! Fundă

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Amélie (2001), Chocolat (2000), Forrest Gump (1994), The Best Exotic Marigold Hotel (2011), The Bucket List (2007), RocknRolla (2008), To Rome with Love (2012), Silver Linings Playbook (2012), In Bruges (2008), How to Steal a Million (1966), It's a Mad Mad Mad Mad World (1963), The Invention of Lying (2009), Do the Right Thing (1989), Asta e (2001), Lo scopone scientifico (1972), The Great Dictator (1940), Identity Thief (2013), Idiocracy (2006), Filantropica (2002), Midnight in Paris (2011)...

| Kriss96 a răspuns:

Norbit. Spot.
Cam astea imi vin in minte.

| Public22 a răspuns:

Cavalerul negru the black knight

| bittersweetgirl a răspuns:

Mr Bean holiday
Johnny English

| Sava_Cristi_1999 a răspuns:

Seria American Pie. Este foarte buna. Funda? big grin

| Podemos635 a răspuns:

MASH.e un film super.foarte amuzant. funda?