| 1132Maia a întrebat:

TPU! Imi puteți da informații despre sezonul 3 din Alex si trupa?

1 răspuns:
| Glasshead a răspuns:

Este pe cale să înceapă un nou an de la Institutul Melsher, în cazul în care un student nou, Clio, a sosit. Fata, care ascunde un mare secret, va avea o relație foarte tulbure cu Alex. Pe de altă parte, Emma va avea probleme grave de sănătate din cauza arderii tatălui ei. Acest lucru va lua-o departe de visul ei, prietenii ei, prietenul ei creștină și înregistrarea albumului au fost pregătirea pentru discuri. Atunci când lucrurile încep să merg în direcția cea bună, un artist mascat care a început să reușească pe internet va apărea, modificarea echilibrului grupului. (wikipedia)