| GiorgianaGiorgi a întrebat:

Imi puteti recomanda cel mai bun film vazut de voi care v-a dat de gandit si nu il puteti uita care v-a marcat intr-un mod placut sau neplacut si un anime iar la fel cel mai bun vazut de voi.Va multumesc anticipat! Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Un film bun vazut recent a fost The Professor, iar anime, Castlevania.

6 răspunsuri:
| BankousliMahmoud a răspuns:

Ghost in the shell

| faramatania a răspuns:

Mi-au plăcut mai multe, printre care, de neuitat:Éperdument (2016),Caché (2005),Bird People (2014),The White Ribbon (2009),Mr. Church (2016),The Disaster Artist (2017),,,,

| BeaTMaN696 a răspuns:

Cel mai bun anime pe care toata lumea si nu exagerez l-a vazut este hunter x hunter 2011. Este cel mai bun shounen de pana acum. Are 148 de ep. Fiecare te lasa in suspans si captivat. Actiune, poveste din plin trist si fericit. Il recomand din toata inima

| GiorgianaGiorgi explică (pentru BeaTMaN696):

Il stiu si eu ador acel anime este cel mai tare anime pe care l am vazut.P.S. Preferatul meu este Hisoka

| GiorgianaGiorgi explică (pentru Sn4k3):

Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!

Anime nu vizionez.

Cel mai tare film care m-am marcat într-un mod constructiv, a fost de departe about time 2013

Succes!