| Allliiieee a întrebat:

Imi puteti spune ce seriale politiste merita vazute?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

The Killing, Homeland, True Detective, The mentalist, Criminal minds, Lie to me, Dexter, CSI, NCIS, Breaking Bad, Endgame, Crossing Lines, Person of Interest, John Doe, White Collar, Criminal Minds: Suspect Behavior, Alcatraz, Numb3rs, Human Target, Persons Unknown, Blue Bloods, Fairly Legal, The Glades, The Newsroom, Prison Break, Suits, Monk, Harrys Law, The Listener, Flashpoint, Ally McBeal, Dark Blue, Boardwalk Empire, Chase, Lost, Black Box, Banshee, Elementary, Hannibal, Forever, Longmire, The Last Ship...

2 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Los hombres de paco, daca-l gasesti in romana, e cel mai tare.

| faramatania a răspuns:

True Detective,The Killing,Fargo, Murder In The First,Power,The Americans,Spiral (Engrenages), Chuck, Bones, Hawaii Five-0, The Blacklist,Graceland,The Red Road, Agent Carter, Secrets And Lies, Blindspot, Lucifer (2015-/în devenire, acum doar ep. pilot, în 2016 va continua)