| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune seriale faine Coreene. Dau funda happy

3 răspunsuri:
| Fiction a răspuns:

Legendele Palatuluitonguerintesa Ja Myung; Boys Over Flowers,City Hunter,Dream High, My Girlfriend is a Gumiho, Playful Kiss, Cinderella's Sister, 49 Days, Scandalul.Mai sunt cateva pe care vreau sa le vad:Love Rain, Dream High 2...in curand apare City Conquest cu Kim Hyun Joong.

| MCatalina a răspuns:

1. Legendele palatului. printul jumong (trebuie numai decit sa te uiti ) 2. legendele palatului printesa ja myung ( tot trebuie sa te iti ) Ti le recomand.

| MCatalina a răspuns:

Pai, este Ploaia de iubire, Baieti de bani gata. Cam acestea le stiu moderne. big grin