| iulia01 a întrebat:

Buna TPU:* imi spune cineva ceva seriale faine americane sau coreene care au ca protagonisti adolescenti? mersi:*

4 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

The vampire diarias, pretty little liars(sunt the best si le gasesti pe vplay)

| Charis a răspuns:

The Secret Life Of The American Teenager
Skins
Awkward
10 Things I Hate About You
Make It or Break It
The Beautiful Life
Aceste-a sunt unele din serialele pe care le stiu eu cu adolescenti. Daca nu iti plac acestea poti sa cauti alte seriale pe vplay. Sper ca am fost de ajutor. Baftahappy

| SHINeeTaemin a răspuns:

Playful kiss
dream high 1, 2
what's up
prosecutor princess
paradise ranch
flower boy ramyun shop
le poti vedea pe
vikii
peteava
dramacrazy
epdrama
mysoju
pe aceste site-uri poti gasi si mai multe filme... sper ca te-am ajutat

| NoName666 a răspuns:

Pretty Little Liars
The Vampire Diaries
Gossip Girl
The Secret Circle
The Big Bang Theory
The Lying Game
10 Things I Hate About You
Lista completă o găsești aici: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_teen_dramas