| Geox_5004 a întrebat:

Buna TPUhappy
imi spuneti ce filme noi ati vizionat de curand, gen comedie, romantic sau drama. fundita la cele mai frumoase:X

Răspuns Câştigător
| ninaelenadobrev a răspuns:

Season of the witch, turtle sammy's adventure.

4 răspunsuri:
| emilytorens a răspuns:

Charlie st.cloud

| scorpio31 a răspuns:

Ramona &beezus
spectacular
honey
fame
havoc
13 hrs
step up
street dance 3d
si...ma mai gandesc la ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubire si onoare care este un film in genul romance si foarte frumos si interesant.stai cu sufletul la gura cand il vezi. e foarte frumos! til recomand! iti va placea foarte mult! si mai e si mostenirea care e dragut! nul urmaresc mereu dar e simpatic. e in genul comedie-romance.si dragoste si pedeapsa. e un film in genul drama.toate 3 filme care ti le-am recomandat sunt povesti de dragoste.in iubire si onoare si mostenirea sunt oamnei din lumi diferite si se iubesc dar parintii nu-i lasa sa fie impreuna.in iubire si onoare sa nu mai zic ca te vei bucura si de peisaje deosebit de frumoasa! cum ar fi arabia saudita, beled el nur si praga.si melodiile vor fi pe placul tau.melodiile sunt in caz de vrei sa le asculti:hear the colors, andra-abelia, shakira-ojos asi si multe altele. sper ca te-am ajutat! te pup!kiss

| ionelutza_2586 a răspuns:

A walk to remember

the last song:X

chiar merita vazutethinking

am plans la ele:X