| TheWalker11 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste filme/seriale care vi s-au parut interesante? de orice gen.

13 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

The Nanny
The Lost World
Columbo
MASH 4077

| faramatania a răspuns:

Filme:Only God Forgives (2013),Upside Down (2012),Children Of Men (2006),Repo Men (2010),District 9 (2009),The Place Beyond The Pines (2012),Being John Malkovich (1999),They Live (1988),Volver (2006),Beyond Borders (2003),Equilibrium (2002),Pleasantville (1998),Eyes Wide Shut (1999),Inland Empire (2006),Shoot'em Up (2007)
Seriale:The Leftovers, Resurrection, Outlander, Salem, Forever, Lost, The Red Road, Returned/Les revenants (2012),Lost Room (miniserie),From Dusk Till Dawn: The Series,The Strain, Hemlock Grove, Six Feet Under, Twin Peaks (regia David Lynch, îl reamintesc deoarece revine cu sez.3 în 2016)

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

The other-un horror foarte bine realizat, o poveste foarte buna, nu e facut doar sa te sperie
the butterfly effect e superb
the jacket (pur si simplu fara cuvinte)
the curious case of benjamin button spune povestea unui om care s-a nascut batran
si multe altele, daca iti plac iti mai dau cu placere, dar trebuie sa spui si tu un gen care iti place

| Eduard619 a răspuns:

Filme:
SuperBad
Knocked Up
Big Momma House seria
American Pie Seria
Guardians of Galaxy
Divergent

Seriale:
Dexter
The Walking Dead
Breaking Bad
Game of Thrones

| vladv26 a răspuns:

Inchisoarea ingerilor

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Serialetongueretty Little Liars,
The Vampire Diares,
The Originals,
Supernatural,
Ghost Whisper,
Spartacus,
Pariu cu viata,
O noua viata,
NCIS:Ancheta Militara
NCIS:Los Angeles
Filme:
Seria Bring it on,
The Ranroke Island
Annabelle
Seria Wong Turn
etc.

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Bună, pot să spun că mă simt confortabil vorbind despre seriale deoarece imi plac mult mai mult decât filmele. Am să îţi spun care sunt serialele mele preferate : Game Of Thrones; The Walkind Dead; Prison Break; Breaking Bad; Supernatural şi Lost e un serial interesant până într-un anumit punct. Oricum eu te sfătuiesc sa le urmăresti pe toate. Dacă ar fi să aleg doar unul ar fi Game Of Thrones deşi toate sunt extraordinare. :*

| Dragonisgaby a răspuns:

(Seriale)
Game of thrones
Supernatural
Arrow
Prison break (Excelent)
Spartacus(Super)
The walking dead
Hannibal
(Filme)
Battle.Of.The.Warriors
Beastly
Black Hawk Down
Blood Diamond
Divergent
Edge of Tomorrow
Frozen
Gladiator
God's Not Dead
Hooligans
Need for Speed
Maleficent
si multe altele...

| PapagalGalben a răspuns:

Pariu cu viata xP

| Adelina46 a răspuns:

Daca iti plac misterul sau lucrurile supranaturale poti incerca serialele de mai jos:
1.Pretty little liars
2.The lying game
3.The secret circle
Urmatoarele filme nu fac parte doar din aceste categorii:
1.Red ridding hood
2.Tres metros sobre el Cielo I
Tengo ganas de ti II
3. Pirates of Caribbean I II III IV
4. Letters to Juliet
5.The spy next door
6. Pompei
7.Don Juan de Marco
8.O calatorie spre centrul pamantului I
Insula misterioasa II
Sper sa iti placa macar unele dintre ele.Vizionare placuta!

| ClaudiuXC a răspuns:

Seriale faine: PLL si Supranatural, Filme paranormal activity 1, 2, 3, 4, 5 Jessabela

| Andra199901999 a răspuns:

Vizioneaza: Le petit Nicolas (film amuzant) ...si...Dreptate la inaltime (film de actiune, preferatul meu)...si Colonelul Kelly.

| brianna123 a răspuns:

Big mamma-comedie e super