| GabrielEmanuel a întrebat:

In ultimele luni m-am uitat la The Vampire Diaries si Supernatural, aceste doua seriale mi-au placut foarte mult dar s-au terminat.
Imi puteti recomanda un serial putin Horror dar care sa aiba si drama in el?

Răspuns Câştigător
| Morphines a răspuns:

Teen Wolf!
The fades!
In the flesh!
The walking dead!
Vizionare plăcută!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O noua serie din,, supernatural,, va incepe in octombrie sau noiembrie[nu mai stiu exact], eu ti as recomanda un serial la fel de bun:the walking dead

| UnleashedPsycho a răspuns:

1. Niciunul din alea două nu s-au terminat. Supernatural începe pe 9 Octombrie.
2. Încearcă American Horror Story, The Walking Dead sau Hemlock Grove.

| OnuOnulică a răspuns:

Crede-mă Teen Wolf si Being Human sunt super tari eu ti le recomand.

Răspuns utilizator avertizat
| Du031099 a răspuns:

Seria the twilight saga... are 4 episoade ( al 4-lea episod are 2 parti ) si un episod tine aproximativ 2 ore...