| AliinaSomerhalder a întrebat:

Imi puteti recomanda nsite seriale gen The vampire diaries? Doar ce am terminat si sezonul 4 si pana va aparea sezonul 5 in toamna as vrea sa ma mai uit la alte seriale asemanatoare : drama,dragoste, horror... cum am spus, gen TVD.
P.S. : Inafara de ce am scris mai sus, mai am o nelamurire, care e treaba cu The originals? E legat tot de TVD?
Please help me! Fundaaa :*

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

True Blood
Teen Wolf
Hemlock Grove
Being Human
TVD are ca spin-off această serie The Originals (un serial nou, derivat din TVD, care îi are ca protagoniști pe Klaus, Elijah și Rebekah și care va apărea tot în octombrie, mai precis, 16 oct.). Deci un serial independent, iar legătura lui cu TVD constă doar în aceste personaje amintite deocamdată și poate cu altele pe parcurs (vom vedea), iar pe de altă parte TVD își va continua acțiunea lui din 11 oct.cu sezonul 5.

7 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu o sa-ti insir toate serialele o sa-ti dau cateva semanatoare, Teen wolf, The walking dead, Revolution, Dexter nu seamana, dar e genial

| MadRaven a răspuns:

Teen Wolf
True Blood
The Secret Circle
Dexter
The Walking Dead
IN toamna va aparea si : The Vampire Academy.
Numai bine!happy

| Grimmjow69 a răspuns:

Buna.

Poftim lista cu seriale gen The Vampire Diaries :

The Secret Circle
Beauty And The Beast
Hellcats
Nikita
Hart Of Dixie
Life Unexpected
Ringer
The Lying Game
The Nine Lives Of Chloe King
The Gates
Teen Wolf
Moonlight
The Carrie Diaries
Jane By Design
Gossip Girl
Revenge

Vizionare Placuta!

| Ana8785 a răspuns:

Poti sa alegi din aceste topuri cateva seriale pe care nu le-ai vazut pana acum.

http://www.blogvedete.com/category/top-20/

De altfel, pe www.blogvedete.com gasesti zilnic stiri despre o multime de vedete. Eu il citesc zilnic si l-am recomandat mai multori prieteni. Sa-mi spui daca ti-a placut. Sper ca am fost de ajutor :-)

Recomand www.blogvedete.com daca vrei sa fi la curent cu stiri actuale despre vedete. Eu il citesc zinic si l-am mai recomandat unoer prieteni. Sper sa fi fost de ajutor :-)

| Stanescu_Alina_1977 a răspuns:

The originals e un serial cu si despre primii vampiri creai vreodata.bestial!

| dyadea a răspuns:

Hemlock grove buffy, spaima vampirilor angel the secret circle haven grimm

| Denisa_Cosmina_2000 a răspuns:

The originals este un serial gen TVD care are ca personaj principal pe Klaus Mikelson un hibrid, jumatate vampir jumatate varcolac care este in razboi cu Marcell, ei se bat pe cucerirea orasului New Orlans!