| sasha1265 a întrebat:

TPU! In ultimul episod din The Vampire Diaries Stefan s-a mutat din casa Salvatore si au ramas doar Damon si Elena? Si daca da, ce parere aveti despre asta? FUNDITA celui mai complet raspuns si VOT celelorlalte raspunsuri.

3 răspunsuri:
| Anonima009 a răspuns:

Sincer nu cred.Dar cine stie. Daca e asa, mie mi s-ar parea foarte tare deoarece sunt fana Delena, deci e de inteles.
E posibil pentru ca Stefan a crezut ca Elena chiar nu il mai iubeste si ca vrea sa fie cu Damon. Dar presupunerea lui e corecta cu totul ca "supunerea" nu iti afecteaza sentimentele, deci sentimentele Elenei fata de Damon sunt adevarate.
Am citit un reportaj unde se spune ca, atunci cand Damon o sa afle de supunere o sa iasa urat.
O va lasa e Elena in pace deoarece va crede ca s-a culcat cu el doar din cauza supunerii, Dar Elena stie ca sentimentele ei sunt reale.
Ramane de vazut ce se va intampla mai departe.
Sper ca raspunsul meu te-a ajutat.Si eu sunt o mare fana TVD.
Fundita? :*

| JustDreamDnd a răspuns:

Nu me prea uit la serial dar poti vedea ultimul episod pe : romaniarelease

| Ralukkka a răspuns:

Da, Stefan s-a mutat din casa lui si a lasat-o pe Elena sa locuiasca cu Damon, dar dupa parerea mea nu va fi de durata, pentru ca Stefan impreuna cu Caroline descopera ca Elena este intr-un fel sclava lui Damon si asculta sau face orice spune el ( toate astea pentru ca a fost transformata cu sangele lui), probabil in continuare Caroline cu Stefan vor incerca sa gaseasca un mod de a intrerupe aceasta legatura ( si probabil va fi mai mare apropierea dintre Klaus si Caroline pentru ca singurul care pare sa aiba raspunsurile este Klaus si singura care le poate obtine este Caroline) sper ca te-am lamurit cat de cat. PS: funda?