| Alt a întrebat:

Bună, TPU! Încerc sa găsesc un film dar nu reușesc. E vorba de o femeie măritată care este aruncată într-un iaz la crocodili de către soțul ei și amanta acestuia, aceștia intenționând sa scape de ea. În film apare și actorul Barry Bostwick, care joacă rolul unui medic estetician. Cea aruncata în iaz nu moare este salvata de cineva, și deși era complet desfigurată, acest medic estetician ii redă frumusețea. Ea își pierde memoria după acest accident, dar și-o recapătă tot datorită medicului. După ce ea se vindecă în totalitate, apelează la cat mai multe metode de a se răzbuna pe fostul soț și pe amanta lui. Cam asta e tot ce știu despre film. Filmul este făcut după 1990, și nu știu cum se numește și nici cine joacă, cu excepția lui Barry Bostwick. V-as mulțumi mult dacă mi-ați spune cum se numește filmul, ori um se numește în realitate unul din ceilalți actori (soțul, amanta sau soția care suferă accidentul), sau oricare alt detaliu. Va rog sa îmi spuneți chiar și toate acestea dacă știți. Mulțumeeesc!

1 răspuns: