| MâţaD a întrebat:

Iubire interzisa a difuzat mai demult un episod in care era voba despre o fata saraca, ce avea parca 2 frati mai mici si locuia cu chirie alaturi de ei si mama lor, si un baiat instarit. S-au intalnit cand ea vindea niste liliac pe strada.Stiti episodul? Dati-mi si mie un link.

Răspuns Câştigător
| deeyutzza94 a răspuns:

Buna! Da am vazut episodul.
Uite mai jos link`ul:
http://www.nationaltv.ro/emisiuni/iubire-interzisa
Dai in jos si o sa iti apara multe episoade si ep care incepe cu aceasta descriere:''Familia Draghici este una grew incercata de viata.'' asta e episodu`. Sper ca te-am ajutat.