| OvidiuNumeDeTractorBack a întrebat:

Help me urgent, dati-mi si mie un link cu episodul din copii contra parinti sau iubire interzisa (nu stiu in care era ep) cu george ala pletos

4 răspunsuri:
| OvidiuNumeDeTractorBack explică (pentru Maidanezul):

Atunci ai nevoie de un stupid...

| Maidanezul a răspuns (pentru OvidiuNumeDeTractorBack):

Nu mai pot eu de stupidul tau. Poate ai probleme cu intelesul cuvintelor aici nu te pot ajuta.
Uite o def poate te prinzi ce este pe aici
Religia este credința în supranatural, sacru sau divin, și codul moral, practicile de ordin ritual, dogmele, valorile și instituțiile asociate cu această credință. În cursul dezvoltării sale religia a luat un imens număr de forme în diverse culturi sau persoane.
Pentru Conversatii la Categorii numeri de sus in jos pina la 10
Pentru T/A de jos in sus pina la 3
O seara buna

| OvidiuNumeDeTractorBack explică (pentru Maidanezul):

Sa sugi! si tu si tot neamu tau de maidanezi! imi bag p...in dumnezeu tau atat timp cat am cont scriu unde am eu chef retardatule si da sunt ateu