| Cecillia199619 a întrebat:

M-am uitat acum 2 zile la un film/comedie si nu mai tin minte cum se numeste. Fundita!?

5 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

2 scheleţi se trag de piele rolling on the floor Sau poate cine-a barbierit statuia?

| Clauvdgg a răspuns:

Pai zi-ne despre film detalii, de unde vrei sa stim noi la ce te-ai uitat?!

| DanielW a răspuns:

Nu posta intrebari incomplete.

| JessicaIoana a răspuns:

Doamne,cred ca sunt sute de filme de comedie, acum chiar vrei sa-l nimerim pe ala care l-ai vizionat tu?laughing

| lobont98 a răspuns:

laughing ce imbecila esti. de unde vrei sa stim noi la ce film te-ai uitat tu acuma 2 zile rolling on the floor. nici macar n-ai zis pe ce post e sau unde l-ai vazut.

Ai mintea redus pentru secolul asta.
Iti recomand sa faci un control pshihologic.