| Ellutza16 a întrebat:

Am vazut acum cateva zile un video pe facebook, era un film cu un tip care viola ursuleti de plus rolling on the floor sau ceva de genul..era comedie imi spuneti cum se numeste filmul. Multumesc!:*

8 răspunsuri:
| ghostbusters a răspuns:

Pune aici video-ul ca sa vedem si sa ne dam seama ce film e

| Ellutza16 explică (pentru ghostbusters):

Nu am mai gasesc video-ul daca il gaseam nu mai intrebam ce film e big grin

| NoNameasdod a răspuns:

Cred ca e, Ted laughing big grin love struck.

| An0oNim0uS a răspuns:

Cum a spus si BVBArmyMember -cred ca la ted te referi.laughing

| BVBArmyMember a răspuns:

Probabil Ted? laughing

| Ellutza16 explică (pentru BVBArmyMember):

NU e ted. E un film acum iesit... 2013 cu un negru big grin

| NancyTheBest a răspuns (pentru BVBArmyMember):

Eu tot la Ted ma gîndeam

| AdevarSpun a răspuns:

Cauta pe facebook... Unde l-ai vazut atuncea daca nu mai ti minte stai pe fb si o sa iti reamintesti