| andreutzaRBD a întrebat:

Buna TPU ma intrebam daca stiti cumva cum se numeste un film tot incerc sa il gasesc dar nu i-am retinut numele stiu doar ca era pe Jetix si a mai fost si pe DisneyChanel era un film de craciun era vorba despre una care lucra la parfumuri si... ghicea gen pafrumul ideal pentru oricine si a intalnit un baietel care ia pun numele la tombola si a castigat dupa a scris o lista unde a pus-o la mos craciun si dupa toate dorintele ei se imprineau va rog stiti cumva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| andreeqw a răspuns:

Lista de Craciun (The Christmas list)

Melody Parris este o vanzatoare de parfumuri care simte ca viata nu ii pregateste nimic bun deoarece a ratat o promovare la magazinul unde lucreaza iar iubitul ei pare ca nu are de gand sa o ceara niciodata de nevasta.

Melody se hotareste sa faca o lista de Craciun in care mentioneaza toate dorintele pe care le are si tot ce ar vrea sa i se intample. Ea pune lista in cutia postala pentru Mos Craciun instalata in magazinul de parfumuri si dintr-o data fara sa isi dea seama incepe sa primeasca tot ce isi dorea, dar se pare ca nu ii iese totul asa cum a planuit.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Christmas List (1997)

| larisalary12 a răspuns:

Se numeste lista craciunului sau ceva de genu, daca e ala de care cred eu ca ai zis

| ddutza a răspuns:

Am vazut filmul dar din pacate nici eu nu am retinut cum se numea sad.