| marina_1486 a întrebat:

Ma macina o intrebare de mult timp...Era un serial despre o vrajitoare care traia in lumea reala alaturi de o papusa numita Timmy(era un baiat). Nu mai stiu cum se numea.Ma puteti ajuta? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ank02 a răspuns:

Serialul se numeste Pasiuni(Passions), ma uitam si eu cand eram mica. Sunt ceva clipuri pe youtube, daca vrei episoadele da un search pe google si sigur gasesti...

http://www.youtube.com/watch?v=AfAuBAwl-K4

11 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Pasiuni se numeste serialul.era cu Tabitha si papusa ei Timmy

| mrsjacksonhere a răspuns:

Buna! Stiu despre ce serial vorbesti tu! Se difuza pe tvr1 acum nu stiu cati ani, serialul se numeste "Passions".hai paa

| Veverita a răspuns:

Vai! imi amintesc si eu de serial...dar nu mai stiu cum se cheama.cand aflati raspunsul ziceti-mi si mie:*mersi

| Bianca_5451 a răspuns:

Cu Tabitha? Passions?

| IulianaRC a răspuns:

Buna. Se numea Pasiuni. Frumos film!

| XDoctor a răspuns:

Pasiuni.

| Daniela89 a răspuns:

Pasiuni-passions

| vanessa_9482 a răspuns:

Pasiuni(Passions) se numea serialul. Si eu ma uitam la el cand eram mica, imi placea tare mult. Cred ca acum vreun an sau doi l-au difuzat din nou.

| Ssya a răspuns:

Pasiuni...Era pe TVR1, apoi pe National Tv. La el te referi nu?

| Dragosmarian a răspuns:

BUNA! Pasiuni parca se numea filmul.

| pulq a răspuns:

Glases for ever