| myangel_8969 a întrebat:

aseara mi am adus aminte de un serial la care ma uitam cand eram mai mica.as vrea sa il vad din nou dar nu mai stiu cum se numeste. era vorba despre o fata- Charity(cred) si o vrajitoare (thabita) care avea o papusa care se transforma in baietel...nu mai stiu. ma puteti ajuta?

9 răspunsuri:
| PrsRaluca a răspuns:

Serialul se numeste Pasiuni(Passions), ma uitam si eu cand eram mica. Sunt ceva clipuri pe youtube, daca vrei episoadele da un search pe google si sigur gasesti.

http://www.youtube.com/watch?v=AfAuBAwl-K4

| Anduuu a răspuns:

Buna! filmul se numeste pasiuni*happy

| WatchYourBack a răspuns:

Da, e Pasiuni. are vreo 2231 de episoade, si ma uitam intr-un timp cand era pe National TV. dar m-am lasat de meserielaughing

| luigy21ro a răspuns:

Passion's se numeste filmul iar papusa este Timmy tongue daca gasesc link de download o sa ti-l dauwinking lasa-mi id tau pentru orice eventualitatewinking

| mada_6524 a răspuns:

Sal. serialul se numeste

| myangel_8969 explică:

Multumesc tuturor...
id : maggie_lola@yahoo.com

| bump a răspuns:

Buna! Stiu despre ce serial vorbesti tu! Se difuza pe tvr1 acum nu stiu cati ani, serialul se numeste "Passions".hai paa wave

| somebody30 a răspuns:

Hmm...Pasiuni cumva?