| anonim_4396 a întrebat:

Mai demult era un serial pe Disney channel, dar nu îmi mai amintesc cum se numeste. Intro-ul avea un tip blond pe care il arăta intr-o limuzină neagră, si țin minte că mai arata o o fata pe o mașinărie. Parcă juca și stefanie Scott. Ok nu stiu daca ați înțeles ceva pff... rolling on the floor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca la Sony si steluta ei norocoasa te teferi.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fata era bruneta? Nu stiu cine e Stefanie Scott, hai razi :]] dar poate te referi la "Sony si steluta norocoasa"

| Anna121 a răspuns:

Alte detalii? Ca nu-mi dau seama asa, sau de ce nu cauti serialele in care a jucat Stefanie Scott?