| Doarofată123456789 a întrebat:

Bună TPU, mai există alte seriale de genul The Originals, The vampire Diaries, Teen Wolf, Shadowhunters, Lucifer, True Blood? Gen supranaturale și cu puțin romantism? (sunt cele mai bune). Si dacă s-ar putea sa fie terminate(m-am uitat la prea multe neterminate și am avut o mare dezamăgire).
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| aam498 a răspuns:

Titans
Dc’s Legends of Tomorrow
Supergil
Gotham (astea 4 sunt cu supereroi)
Fate The Winx Saga
Stranger Things
Sabrina
The Umbrella Academy
Bitten (e un fel de Teem Wolf)
V Wars (e cu Ian Somerhalder care l-a jucat pe Damon in tvd)

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural
Penny Dreadful
Doar astea mi se par vizionabile laughing. In rest scrie si tu pe google: supernatural teen tv shows.

| J0B0MAT a răspuns:

Legacies
Shadow and bone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Queen of the Damned (Regina blestematilor), film unde joaca frumoasa si raposata cantareata Aaliyah in rol principal.