| Alessya90 a întrebat:

Imi recomandati niste seriale bune, in genul urmatoarelor?
Vampire diaries, the originals, Teen wolf.

Sau asemanatoare cu: gossip girl.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

True blood

| teo530 a răspuns:

Legacies(continuarea lui TVD si the originals), Legend of the seeker, The Shannara chronicles, The Walking Dead, Fear the walking dead(continuarea lui The walking dead), Grimm, Izombie, True Blood, Supernatural, Merlin, Ghost whispere, The 100, Bitten, Frumoasa și bestia (nu desenul animat serialul e super), Lost girl, Werewolf, Stranger things, Pretty little liars, Riverdale, 13 reasons Why, Game of thrones, Era morților vii, Arrow, American horror story, Ravenswood(continuarea lui Pretty little liars)

| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Preety littels liars

| DeliNes a răspuns:

The 100, This Is Us, straner things, sense8

| SwedishMeatball a răspuns:

Witches of East End
Bates Motel

| Elenabalan888888 a răspuns:

Pretty little liars dacă vrei să mori de curiozitate de la un episod la altullaughing

| ryuk1000666 a răspuns:

The penny dreadfull

| iqDrew a răspuns:

E prea greu sa gasesti un serial care sa se asemene cu alte seriale.
Aici ai niste seriale pe care eu le-am vazut si merita vazute.
1.Lucifer
2. 13rw
3. The Magicians
4. Riverdale
5. The End Of The *** World