| thezbx a întrebat:

Mi-am terminat serialele si nu gasesc nimic care sa imi placa. ce imi recomandati? mentionez ca vreau sa aiba povesti cat de cat reale. mi-au placut foarte mult: grey's anatomy, reign, revenge, gossip girl, house md. nu imi plac: firends, how i met your mother.

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Breaking Bad, Prison Break, Modern family, The Killing, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, Homeland, True Detective, The Philanthropist, House of Cards, The Big C, Boardwalk Empire, Rome, Band of Brothers, Boss, Black Box, Banshee, Elementary, The Last Ship, Houdini, Cosmos: A Spacetime Odyssey, Narcos, Masters of Sex, Lost...

| scully a răspuns:

The Fall, Private Practice, Nip/Tuck

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

The walking dead.

| Sn4k3 a răspuns:

Scorpion
Limitless
Baby Daddy
Supernatural.

| R0R0 a răspuns:

Pretty Little Liars
Supernatural

| writtennnns72 a răspuns:

Îţi recomand filmul Trust! Este despre o fată care socializează pe internet cu un băiat pe care nu îl cunoaşte iar acela pretindea că este tânăr şi cu timpul i-a spus fetei că are 30 sau 40 şi ceva de ani..continuarea o vei vedea tu dacă îţi doreşti! Sper să îţi placă la fel de mult cum îmi place mie, plus că este interesant şi te face să vezi realitatea.

| writtennnns72 a răspuns:

Era pe AXN serialul 90210, îmi pare aşa de rău că s-a terminat.dar îţi recomand să te uiţi la el online, este super!

| AlicEcila a răspuns:

Uita-te la Prison Break, the walking dead, breaking bad...

| CherryBlossom26 a răspuns:

Cei 100, nikita

| Ioyo a răspuns:

Prison Break, Pretty Little Liars

| ionutz621 a răspuns:

Salut, eu îți recomand Game of thrones, the walkimg dead, the breaking Băd și lost sunt cele mai bune seriale.

| Hugis a răspuns:

Scream,Scream Queens, The Walking Dead, Teen Wolf, Fear in the walking dead, American horror story.Le urmăresc pe toate și dintre ele cele mai bune sunt Scream, The Walking Dead și Scream Queens.

| AlexandraRD a răspuns:

Prison Break
Ray Donovan
Orange is the new Black
Lie to me
Shameless

| madalinagabriela97 a răspuns:

Uita-te la kill me heal me, vrajitoarea hex, shut up flower boy band, haven, lucifer. Sunt niste seriale foarte faine.

Întrebări recente