| Capshuu a întrebat:

Nu demult am vazut un film dar nu-mi mai amintesc cum se numea.Asa ca o sa vi-l descriu.Era vorba de o fata care pleaca in vacanta cu tatal ei intr-un loc exotic asa.si ei nu-i convine treaba asta e un fel de fata fitoasa si nu-i cinvine nimic.Si aici se intalneste cu un baiat pe care ajunge sa-l placa si vede la tv un reportaj despre o tipa care sta cu un barbat cu bani dar ea este mult mai tanara ca aceasta o forteaza sa stea cu el.si aceeasi poveste eu spune tipului spununand-ui ca tatal ei e de fapt iubitul acesetia exact ca in reportajul de la tv.Stiu ca vorbeste si franceza iar asta care joaca roulul tatalui l-am mai vazut in filme de comedie. Fata era blonda asa chiar nu-mi aduc aminte poate va da-ti voi seama despre ce film vorbesc. Dau fundita si restul voturi:*

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Este vorba despre My Father the Hero (1994) cu Gérard Depardieu în rolul principal http://www.imdb.com/title/tt0110612/.
Vizionare plăcută!