| andreeahri a întrebat:

am vazut acum vre-o 3 ani un film, dar nu-mi amintesc cum se numeste. Sper sa ma puteti ajuta, dau funda :*

Este vorba despre un tanar obligat de tatal sau (care avea o afacere de familie de servicii funerare) sa devina preot sau sa preia afacerea.
El alege sa devina preot desi nu asta era chemarea lui (se uita tot timpul dupa fuste scurte). Pleaca la Vatican, unde intalneste un preot mai batranel care il invata sa faca exorcizari iar pentru asta avea nevoie de numele demonului (daca nu ma insel numele demonului este si numele filmului, cred) si se chinuia de ceva timp sa scoata demonul dintr-o tanara. Pana la urma reuseste.
Va rog, ajutati-ma :* multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Rite (2011)
http://www.cinemagia.ro/filme/the-rite-486260/

2 răspunsuri:
| andreeahri explică:

Multumesc mult ❤

| faramatania a răspuns (pentru andreeahri):

Cu plăcere, multumesc și eu.