| kopotoru a întrebat:

Buna TPU nu mai stiu numele unui film sper sa gasesc aici raspunsul!

Este o comedie romantica cred tot ce i-mi amintesc este finalul! Tipul s-a urcat intr-un taxi si se grabea sa ajunga la nunta fetei pe care el o iubea ca sa opreasca nunta! Era undeva pe malul unei ape iar cand a ajuns acolo fata oricum oprise deja nunta si i-l astepta pe el!

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

S-ar putea să existe mai multe filme cu același final.
Momentan, mi-am amintit de Heartbreaker/L'arnacoeur (2010), vezi ultimele minute din film, îl găsești online.
http://www.cinemagia.ro/filme/larnacoeur-484231/

| kopotoru explică (pentru floresdemayo):

Da era ceva de genul asta...dar nu e filmul care l-am vazut! I-mi mai aduc aminte de o scene din film cand era baiatul asta cu prietenul lui cel mai bun si cu bunicul sau! Iar bunicul a inceput sa povesteasca o intamplare despre cum a cucerito pe sotia lui!

| kopotoru explică (pentru floresdemayo):

Oricum multumesc pentru acest film L'Arnacoeur 2010 superb!

| octav005 a răspuns:

MR BEAN in vacanta?

| FlorinMike a răspuns:

Mike And Dave Need Weeding Dates, nu sunt sigur dar e ceva de genul sau Moonson Weeding

Întrebări recente