| pure9 a întrebat:

Nu stiu cati dintre voi se uita la Iubire si Onoare dar cei care se uita a-si vrea sa-mi raspunda la o intrebare: Cum se numeste melodia de la finalul ultimului episod al primului sezon atunci cand Amir se plimba singur pe strada noaptea(este cantata de un barbat si spunea ceva de genul I`m youre man...)

2 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/eneoana2000/e3e6dedbed0ecc?offset=25
Leonard Cohen-a thousand kisses deep

nu e aia, dar s'ar putea sa itiv palca. melodia de care zici tu este asta:

http://www.trilulilu.ro/coralex/12d2ad1e8eb0f8

| pure9 explică:

Nu, era in engleza