| EuZuza a întrebat:

Buna TPU drooling! Stiu ca v-am mai cerut o data filme de groaza,dar de data asta vreau altceva. Vreau filme gen emisiunea "Fenomene Stranii",sau actiunea din film sa se petreaca intr-un spital de nebuni bantuit de spiritele "oamenilor cu probleme". Stiu suna ciudat, dar aceste filme mi se par mult mai inspaimantatoare tongue. Daca puteti sa-mi dati si site-ul onlile?

Multumesc anticipat!:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| AriannaAri a răspuns:

Buna, eu iti recomand aceste filme care, mie personal, mi-au placut foarte mult:
- The Omen
- Exorcismus
- Bag of bones (1 si 2)
- Chernobyl Diaries (chiar merita vazut)
- Apartment 431
- Mirrors (1 si 2)
- Orphan
- An american haunting
- The exorcism of Emily Rose

Le poti viziona pe toate (in afara de Chernobyl diaries) pe:
w/w/w/./d/i/v/x/o/n/l/i/n/e/./b/i/z
si
w/w/w/./c/i/n/e/m/a/x/x/./r/o
(fara "/" dar altfel nu ma lasa sa public site-urile).
Sper sa iti fie de ajutor kiss.

1 răspuns:
| Noi_Rade_Cu_1994 a răspuns:

Uita-te la trilerul de la Jocul cu Moartea si downloadeazal sa vezi cum e...

PS: Deja ma ia fiorii