| anonimulmut a întrebat:

Buna, TPU!
Pareri despre al doilea film 365 de zile (Acea zi)?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Am o parea proasta, fiindca este un film foarte slab, fara subiect real, doar cu multa figuratie pentru sex si nimic altceva.
Dezamagire totala!

Cred ca nu vor mai turna nimic, fiindca majoritatea reviurilor spun ca-i un film prost, slab jucat si fara subiect consistent.

| Lukasssz a răspuns:

365 de zile e cel mai prost film vazut de mine, regret ca m-am obosit sa il vad...

| AlinaElisabeta2 a răspuns:

Clișeic...
Aveam așteptări mai mari, în special de la finalul filmului care m-a dezamăgit.
Iar toată acțiunea s-a petrecut în ultimele 10 minute ale filmului

| anonimulmut explică (pentru AlinaElisabeta2):

Exaaact, asa ziceam si eu. dar trebuie sa iasa si partea 3. o sa o vedem in 2024 sau 2025 cred laughing)))))