| xesusn a întrebat:

Pe Sport.ro ma uit la wrestlin raw.Imi puteti explica de ce se lupta doi contra unu in ring? Si vreau si un link cu regulile sportului.
Multumesc anticipat. Funda

Răspuns Câştigător
| kteichd a răspuns:

Se lupta de dragul publicului, ei sunt cred ca cei mai priceputi actori... in culise se inteleg cine sa castige dar in ring se mai scap cate o lovitura nu e stiinta fixa in unele cazuri (tna) se lasa intre ei sa se loveasca. cu cat vin mai multi oameni(100$ cel mai ieftin bilet in ultimul rand- 7000$ in primul rand) cu atat castiga mai multi bani