| anda96 a întrebat:

Pentru cei care ati vazut The secret circle sau ati citit cartile. Mi-a placut mult povestea de dragoste dintre Adam si Cassie (cea din carte si cea din serial, desi aceea nu are final sad ). Ce filme/seriale cu actiune aseamatoare si cu supranatural stiti?
Daca ati putea povesti putin actiunea ar fi perfect. Fara TVD sau Twilight. Fundita :*

3 răspunsuri:
| Anda1197 a răspuns:

"the nine lives of chloe king". Merita vazut, este o poveste de dragoste, actiune, comedie superba, merita vazut, nu povestit :*
si "Beauty and the beast ":* Le poti viziona pe vplaywinking
Film iti recomand " a walk to remember". e preferatul meu din miile care le-am vazut happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un serial bun iar daca cauti ceva asemanator sau macar supernatural
iti recomand serialul supernatural sau smallville

| Madalina04 a răspuns:

The vampire diaries, Elena si stefan.