| Arcani a întrebat:

Buna TPU.Pentru cei care urmariti Violetta cu cine ati vrea sa ramana Violetta cu Leon sau Tomas.Si daca stiti mi-ati putea spune cu cine ramane la final! Multumesc anticipar si promit funda.

Răspuns Câştigător
| BomBonicaThaa2000 a răspuns:

Pai mi-a zis o fata care locuieste in Italia mai bine zis o ruda si a zis ca la ei acolo deja s-a terminat. mi-a zis ca toti se vor impaca... violetta o sa fie cu tomas si luttmila cu leon si apoi o sa dea o petrecere impreuna!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am vreo preferinta, dar totusi de geaba te mai uiti daca stii cum se termina. Sau poate intervine ceva...

| lerlamekko a răspuns:

E mai frumos leon

| KatnisssssssssMe a răspuns:

Eu am vazut pe net ultimul episod. nu era tradus dar din cate am vazut cred ca nu ramane cu niciunul. adica serios cum sa fie leon din nou cu ludmila. e cam imposibil

| frumusikadulce a răspuns:

Buna presupun tomas
o zi buna