| girlsweetgirl a întrebat:

Buna TPU Pentru fanii serialului Inima Nu Respecta Reguli voi ce credeti oare o sa mai faca inca o parte de serial dupa ce se termina (pentru ca eu since nu vreau sa se mai termine niciodata) big grin!

Răspuns Câştigător
| Mandark a răspuns:

Buna. Nu cred asta. happy dupa cum vezi Inima nu respecta reguli e unul dintre cele mai lungi filme turcesti, alte filme la 50 60 de episoade se terminau. Producatorii de aceea l-au facut mai lung e ca si cum ar avea 2 3 sezoane! Funda?