| addictedg a întrebat:

Poate sa imi zica si mie cineva ce se intampla in primul sezon din Gossip Girl? Stiu in mare numele personajelor ca sa va fie mai usor sa imi explicati. M-am uitat la 4 episoade din primul si vreau sa incep sezonul 2.Va rog big grin. Merci:*

2 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Si de ce nu continui asa? uitate la tot sezonul!
doamne, de ce vrei sa ratezi multe scene? una e cand iti povesteste cineva, si alta cand vezi cu ochii tai.

| Simplicity a răspuns:

Primul sezon este foarte interesant m-a intrigat si deaceia m-am uitat la 3 sezoane...Serena revine in oras dar este foarte schimbata (plecase la un pansionat din cauza comportamentului inadecvat P)saraca trecuse prin multe perepetii) Blair umbla dupa Nate insa acesta o iubeste in taina pe Serena ...Blair se considera "regina" liceului are si o mica "armata" ea vede in vechea sa prietena o concurenta deaceia incearca prin toate metodele sa o injoseasca. Dar pina la urma se impaca si revin la relatiile sale amicale. Serena si iubitul sau Dan au multe de indurat pentru a fi impreuna spre sfirsitul sezonului se despart dar nu pe mult.In 1 sezon se mai infiripeaza dragostea dintre Blair si Chuk BUSS aceasta trebuie sa o vezi singura nu vei regreta!))