| DeeeaA a întrebat:

Buna,TPU!
"Premiera" sezonului 4 din "The Vampire Diaries" va fi tocmai pe 11 Octombrie? Am cautat episoadele pe diverse site-uri insa nu am gasit nimic. Ma puteti ajuta cu un link? E superb serialul, il recomand! happy

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu le gasesti.Pentru ca sezonul 4 acum se filmeaza.Trebuie sa asteptam pana atunci.

| DeeeaA explică (pentru Sოﺁℓε):

Mi-ar place sa-l vad pe Damon si Elena impreuna si in serial, nu doar in realitate. :X Ms. pentru. rasp...

| Sოﺁℓε a răspuns (pentru DeeeaA):

Daca vrei iti zic un spoiler.

| DeeeaA explică (pentru Sოﺁℓε):

Ce-i ala?big grin

| Sოﺁℓε a răspuns (pentru DeeeaA):

Adica ceva ce o sa sa se intample.

| DeeeaA explică (pentru Sოﺁℓε):

Da! Imi poti lasa un link. Mshappy

| Sოﺁℓε a răspuns (pentru DeeeaA):

Http://vampirediariesonline.com/tag/vampire-diaries-season-4/.
Si am citit pe fb (a scris adevarata Candice Accola)ca in sezonul 4 o sa fie mai mult Delena si Klaroline.

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Stiu ca e superb love struck Poate cel mai bun happy O poveste interesanta si niste actori exceptionali.Nu vei gasi niciun episod din sezonul 4 pe net..trebuie sa astepti pana in octombrie ca noi toti happy

| DeeeaA explică (pentru pwp):

Uhhh! Da! Insa e cam mult de asteptatbig grinbatting eyelashes.