| Păpușica_2939 a întrebat:

Recomandati-mi va rog filme cu Angelina Jolie sa fie interesante. Stiu ca toate sunt de actiune. Oare de ce a ales filme de actiune, da nu comedy? As vrea s-o vad in mai multe comedy decit action.
Am privit Solt si mrs and mr smith.

6 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Cel mai bun film al ei mi s-a parut Gia dar nu e nici actiune, nici comedie.

| HaiHui4Ever a răspuns:

Tomb raider - cel mai fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici lista cu filme in care joaca ea.Vezi ca printre ele sunt niste filme de animatie (comedie) unde nu a jucat ea personal dar a interpretat vocea unor personaje. http://www.filmoteca.ro/actor/angelina-jolie

| alinutza83 a răspuns:

Seria Tomb Rider

| sweetlollypop a răspuns:

O poti vedeaintr-o comedie de actiune in Miss and Mr Smith a nu se prea gaseste subtitrarea p net sau nu am eu filmu bun da l-am downloadat de 5 ori de pe siteuri diferite. oricum succes!

| CosminVladu a răspuns:

Buna Papusico! Iti recomand Salt cu Angelina Jolie, eu l-am vazut. Super film, super rol. Te pup!