| AdrianCatalinAlexandru1 a întrebat:

Se va face si partea 3 a din The Hobbit? The Hobbit: The Desolation of Smaug l.am vazut si ma intrebam cand va aparea si partea 3 a... daca se va mai face. FundAwinking Funditawinking

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da, am vazut la stiri... spuneau de cele mai asteptate filme ale lui 2014 si spuneau si de the hobbit
http://www.imdb.com/title/tt2310332/

4 răspunsuri:
| andreeactin2002 a răspuns:

Si eu il astept, vreau sa aflu daca Smaug va distruge satul acela.

| andreeactin2002 a răspuns:

Si eu il astept, vreau sa aflu daca Smaug va distruge satul acela. Pe 17 Decembrie (2014) apare prima oara.

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns (pentru andreeactin2002):

SPOILER ALERT:SMAUG MOARE!
Serios, citeste si cartea!laughing)

| andreeactin2002 a răspuns (pentru HeiligKreuzAchtAcht):

Nu vreau! tongue