| Antoniaaaaaaaa85 a întrebat:

Sezonul 1 din Pariu cu viata are doar 13 episoade? Adica, am privit episodul 12 si dupa l-am cautat pe 13, dar, mi-a da un episod de Craciun. L-am privit si pe acela, am vazut ca are legatura cu celelalte episoade. Dar urmatoarele episoade 14, 15, 16 etc...nu le gasesc. Imi puteti explica mai detaliat?
Fundahee hee

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Pe ProTvPlus apar episoadele din serial. Sezonul 1 e mai scurt decat sezonul 2, si daca asa stau lucrurile, nu ai cum sa vezi episoadele 14, 15, 16. Pentru ca ele nu exista. Episodul de Craciun a incheiat primul sezon.

1 răspuns: