| Deeiiutsa a întrebat:

si in special fanii serialuilui Pariu cu Viata! :X
Voi ce parere aveti:
-Cate episoade mai sunt pana se termina serialul?
-Raluca isi va reveni?
-Monica va fi cu Bubu?
-Andrei se va desparti de Ioana din cauza lui Liviu?
-Andrei pe cine credeti ca va omori?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

1.Asta stiu doar producatoriii big grin
2.Da...cu siguranta..pentru ca asta e serial SF... O impusca in cap si mai traiste.
3.Nu stiu ce sa spun. el se potrivea cu Gloria... dar Monica nu cu Dima. el se potrivste cu Sore big grin
4.Cu siguranta nu! Poate se vor desparti putin, dar tot vor ramane impreuna pana la final.
5.Pe unul care l-a pus Johny sa-l omoare happy

Sper ca am raspuns corect happy

1 răspuns:
| Patyi a răspuns:

Buna si tie! :*

- Cred. adica s-ar putea sa mai fie inca doua episoade (13 in total la fel ca si in primul sezon.) dar sper sa fie mai multe. n-as vrea sa se mai termine niciodata Pariu cu viata! >:d<

- Da. cu siguranta isi va reveni. (parerea mea.)

-Nu cred ca Monica va fi impreuna cu BuBu. + ca nu le sta deloc bine impreuna.

- Cu siguranta nu! Poate ca se vor desparti pentru o vreme dar dupa cu siguranta se vor impaca in final. doar Ioana si Andrei sunt personajele principale.

- Nu omoara pe nimeni! :d