| Lilycriss a întrebat:

Am o intrebare pentru fanii Pariu cu viata: cu cine credeti ca va fi pana la urma Ioana: cu Liviu sau Andrei?

Răspuns Câştigător
| HighByTheBeach a răspuns:

Buna! Dupa idee ar trebui sa fie cu Andrei, deoarece pe el il iubeste cel mai mult(chiar daca se cearta tare des). Le is sta bine impreuna... Ioana se foloseste mai mult de Liviu pentru a-l face gelos pe Andrei. Daca vrei sa vorbim mai multe despre ''Pariu cu viata'' sau Lala band, putem vorbi pe ID. Ti-l scriu in mesaje.
Bye si sper ca te-am ajutat.

| Lilycriss explică (pentru HighByTheBeach):

Merci de ID!

| HighByTheBeach a răspuns (pentru Lilycriss):

Hey, eu nu sunt de acord sa-mi dai funda pentru raspunsul meu. A fost doar o parere.

4 răspunsuri:
| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

Si pe Facebook a fost aceasta intrebare 95% din raspunsuri spun ca Andrei si asa este, Ioana va fi cu Andrei.

| Numby a răspuns:

Andrei