| IndieBird a întrebat:

TPU!
Sper ca ma puteti ajuta sa dau de un film...
L-am vazut acum cativa ani pe National tv si stiu ca l-au mai dat si in alte dati.
Este vorba despre o fata si un baiat ( frati) care ajung intr-o casa noua si dau peste o sperietoare de ciori care incearca sa ii omoare. La un moment dat ajung in ascunzatoarea acesteia si gasesc tot felul de sticlute in care sunt prinse sufletele celor omorati. Filmul nu este american si nici francez. Nu stiu mai multe, nu imi mai amintesc. Help?

1 răspuns:
| mendor a răspuns:

Tocmai el nu stie numele.,, Cauta in arhiva numele filmului" laughing