| blacklife997 a întrebat:

spuneti-mi un film ..mai exact o comedie laughing misto ..de la care sa ma binedispun big grin
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| username5065 a răspuns:

Comediile care mi-au placut sunt :
-Yes Man
-Old Dogs
-Grown Ups
-Just Go with It
-Couples Retreat
-The change up
-Bruce Almighty
-Fun with Dick and Jane
-Norbit
-White Chicks
-Kck-Ass

SPER SA ITI PLACA!

13 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Mardi Gras, The Change Up, Diary of a wimpy kid ( Rodrick Rules ).

| AleexNC a răspuns:

Singur acasa, sau ceva cu martin lawrence bad boys, big mommas, wild hogs...

| Iubibila01 a răspuns:

Liar liar (mincinosul mincinosilor). ce-a mai tare comedie ever! funda happy

| blacklife997 explică:

happy am sa ma uit peste fiecare big grin

| HaKeRo a răspuns:

Uita-te la singur acasa 1, 2, 3 mori de ras m-am uitat la ele si nu m-am saturat

Funda?

| AleexNC a răspuns (pentru HaKeRo):

Si eu le-am vazut de vreo 10 ori laughing))

| andreea16a a răspuns:

100 days with mr arrogant http://www.youtube.com/watch?v=VoCOLUZrNRA sau Marea mahmureala 2.

| mirelle a răspuns:

Don't Mess With the Zohan e chiar foarte fain, uită-te și dacă, consideri că merit fundă îmi dai după [scuze de cacofonie; D]

| Kopla a răspuns:

Johnny English. Mori de ras.

| gabyriel a răspuns:

Salut Marius Pure luck asta-i tare
http://www.youtube.com/watch?v=y4H0W-VuwxM

| Cris162 a răspuns:

Ciao! Incearca seria American Pie, sau filmele:Freaky friday, She's the Man, Easy A, Not Another Teen Movie, 10 Things I Hate About You (preferatul meu). Sper sa-ti fie de foloswinking

| xXxEmoGirlxXx a răspuns:

Salut. Poti incerca Scary Movie.Nu sunt de groazahappy. distractie placuta