| Blackseid a întrebat:

Buna TPU
Stie cineva cum se numea un serial anime era mai demult ceva cu o fata ce vana monstri iar apoi ii sigila in ceva carti sau deveneau carti ca si alea de joc happy si mai avea o prietena bogata ce o mai ajuta si ii dadea tot felul de costume...

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Sakura Card Captor se numeste happy

5 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Buna ^^ Anime-ul se numeste "Card Captor Sakura" happy Eu il caut de ceva vreme subtitrat in romana dar din pacate nu este.

| Alexandro9050 a răspuns (pentru DayByDay):

Aaa. daa. acum imi amintesc, ca ma striga soramea daca eram pe afara, ca incep desnele cu sakura. :d

| Alexandro9050 a răspuns:

Si eu ma intrebam despre acelasi anime (cred.) cumva fata bogata era bruneta si mai era un tip cu parul alb, care intr-un episod avea aripi? daca gasestii. spune-mi si mie ca vreau sa il vad. l-am vazut cand eram mic si nu prea intelegeam bine despre ce este vorba, dar acum vreau sa il vad

| Blackseid explică (pentru Alexandro9050):

Sakura Card Captor este de fapt am aflat de la annaYo

| DayByDay a răspuns (pentru Alexandro9050):

Sakura Card Captor se numeste happy

| shotys a răspuns:

Cred ca seilar moon, dar nu stiu cum se scrie original daca este asa vreau funda