| Iulichan a întrebat:

Stie cineva niste anime-uri asemanatoare cu Kaichou wa maid sama?
FUNDA MARE!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajimu Kaigan Monogatari, Kimi Ga Nozomu Eien continuarea este Akane Maniax, Arakawa under the Bridge, Arakawa under the Bridge x Bridge, Blood+, Bokura Ga Ita, Boys Be, Chrono Crusade, DN Angel, Fruits Basket, I My Me Strawberry egg,, I"s Pure, I"s (OVA), Lamune, Love Hina, Lovely Complex, Myself; Yourself, NANA, Nodame Cantabile - Nodame Cantabile Paris - Nodame Cantabile Finale, Peach Girl, Romeo x Juliet, Princess Lover, School Rumble, Sola, Tonagura!, Toradora! Toate sunt de dragoste si amuzante te documentezi pe wikipedia sau gogoanime

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

昭夫, 昭男, 昭雄.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

thinking Ar fi unele, dar sunt foarte perverse laughing Am sa iti recomand asa:

They Are My Noble Masters
Highschool DxD

Cam asa thinking Vizionare placuta! big grin

| CălinPL a răspuns:

Naruto.